Mariusz Gliński 1 min

  Właściciel Firmy Jako Sprzedawca - Brak Czasu, Ekspertyzy i Specjalistycznej Wiedzy - podcast 23

  Wolisz słuchać niż czytać? Odtwórz poniżej 👌


  Jak Przezwyciężyć Wyzwania Zarządzania Sprzedażą – Odkrycia z Podcastu z Karolem Bartkowskim

  W najnowszym odcinku naszego podcastu, rozmawiamy z Karolem Bartkowskim, ekspertem w dziedzinie zarządzania sprzedażą, o kluczowych wyzwaniach, z jakimi borykają się właściciele firm. Brak czasu, brak ekspertyzy i specjalistycznej wiedzy – to tematy, które poruszamy, by pomóc wam zwiększyć efektywność waszych działań sprzedażowych.

  O czym rozmawiamy?

  1. Brak Czasu

  Odkrywamy, jak właściciele firm mogą znaleźć równowagę między codziennymi obowiązkami a efektywnym zarządzaniem sprzedażą. Poruszamy temat planowania i delegowania zadań, oraz jak wykorzystać bloki czasowe do zwiększenia produktywności.

  2. Brak Ekspertyzy

  Dyskutujemy o znaczeniu głębokiej ekspertyzy w sprzedaży oraz o tym, jak właściciele mogą szybko zdobywać i stosować specjalistyczną wiedzę, by podejmować efektywne decyzje.

  3. Brak Specjalistycznej Wiedzy

  Analizujemy, jak znajomość nowoczesnych narzędzi, technologii i psychologii konsumenckiej wpływa na sprzedaż, oraz jak właściciele firm mogą nadążać za tymi zmianami.

  Dlaczego Warto Posłuchać?

  W tym odcinku, Karol Bartkowski dzieli się swoimi doświadczeniami i wskazówkami, które mogą pomóc w przezwyciężeniu tych powszechnych problemów. Poznacie konkretne strategie i rozwiązania, które możecie wdrożyć w swojej działalności, by zwiększyć skuteczność zarządzania sprzedażą.

  Nie przegapcie tej okazji, by poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania sprzedażą. Kliknijcie poniżej, by odsłuchać cały odcinek i dowiedzieć się więcej o skutecznym zarządzaniu sprzedażą w waszej firmie. Oczekujcie praktycznych wskazówek, inspirujących historii i cennych wglądów, które mogą zrewolucjonizować wasze podejście do sprzedaży!

   

  Słuchaj podcastu w swojej ulubionej aplikacji

  Jesteśmy też na YouTube

  avatar

  Mariusz Gliński

  Nadaje kierunek rozwoju w BusinessWeb. Wspiera klientów do doborze najbardziej dopasowanych do potrzeb rozwiązań CRM oraz funkcji platformy HubSpot. Odpowiada za budowę wiedzy i świadomości klientów o rozwiązaniach HubSpot w Polsce.